Ubezpieczenia – Nieruchomości BDF Zgierz działa na rynku od 1996 r. Dziedziną w której osiągnęliśmy wysoki stopień specjalizacji są ubezpieczenia oraz handel nieruchomościami .  Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych, firmowych i turystycznych. W nieruchomościach oferujemy ofertę handlową na domy, mieszkania i działki
Naszym celem jest stworzenie najkorzystniejszej oferty dla klienta, a także wspieranie go we wszystkich etapach. Najbardziej istotną dla nas kwestią jest poczucie bezpieczeństwa osób, które obdarzyły nas zaufaniem. W zamian za obdarzenie nas zaufaniem oferujemy profesjonalne usługi pomagające Państwu w podjęciu decyzji najlepszej z możliwych. Dzięki Nam zaoszczędzicie Państwo czas, którego tak bardzo dzisiaj brakuje. Pomagamy w skomponowaniu produktu na miarę oczekiwań każdego z Państwa, uwzględniając indywidualne interesy. Dzięki temu stale zwiększa się liczba osób,które Nam zaufały. Niniejsza strona umożliwi Państwu zapoznanie się z zakresem oferowanych przez Nas usług i mamy nadzieję przekona do powierzenia Nam odpowiedzialnego zadania reprezentowania Państwa interesów.


Chętnie spotykamy się z naszymi Klentami wygodnym dla nich miejscu, dowozimy polisy, oglądamy nieruchomości. Do każdej umowy ubezpieczeniowej dodajemy przydatne gadżety : zapachy do samochodów, plaki, etui, długopisy. Gwarantujemy wysoka jakość obsługi Klienta i serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Pozdrawiam Anna Niedzielska